Таг: а1он

ВИДЕО: Поднесена кривична пријава против напаѓач на екипата на порталот а1он

Министерот за внатрешни работи Агим Нихиу на заедничка прес конференција со претседателот на ЗНМ Насер Селмани во просториите на здружението, објави дека е поднесена...

Се појави фотографија од напаѓачите на новинарската екипа на А1он

Оваа фотографија се појави на социјалните мрежи направена во моментот по физичкиот напад врз новинарската екипа на порталот А1он. Очевидци успеало да го фотографираат...

Дивјачки напад на протестот за поддршка на Груевски, брутално истепани новинар...

Со тупаници по глава и по телото вечерва беа нападнати снимателот и новинар на А1он од демонстрантите пред Собранието на Република Македонија. И двајцата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com