Таг: бабиќ

Јавен прекор на Вучиќ кон свој сопартиец затоа што оди на...

Скандалозното однесување на српскиот претседател, Александар Вучиќ, често го привлекува вниманието на јавноста. Тој премногу си дозволува, но се чини последната епизода на...

Директорот на ,,Коридори Србија“ поднесе оставка по сообраќајката во која е...

Зоран Бабиќ, кадар на СНС и тешко повреден во завчерашната сообраќајна несреќа, поднесе оставка од местото Директор на ,,Коридори Србија“.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com