Таг: Баер

Атлетико подобар од Баерн, Сити се „извлече“ со Селтик

Фудбалерите на Атлетико Мадрид го победија на свој терен Баерн Минхен со 1:0, во дербито на второто коло од Лигата на шампиони. Стрелец беше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com