Таг: балкански тек

Бојко Борисов го возеше Вучиќ низ трасата на Балкански тек(видео)

Бугарскиот премиер, Бојко Борисов, домаќински го возеше српскиот претседател, Александар Вучиќ, низ трасата на гасоводниот систем Балкански тек. Претходно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com