Таг: банана

Нутриционистите не препорачуваат банана за појадок

Група нутриционисти направиле истражување дали бананата е добра наутро за замена за вистински појадок. Резултататите до кои дошле на многумиона од нас нема да ни...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com