Таг: бандиќ

Вучиќ внесе цело дабово стебло, на Бандиќ му ја наместија паричката-смешната...

Познато е дека политичарите ќе направат сѐ за да им се допаднат на гласачите и да се ,,доближат“ до народот.

Граѓани на Загреб го исвиркаа и гаѓаа со јајца градоначалникот Милан...

Загрепскиот градоначелник, Милана Бандиќ, не помина добро на протестот на жители на населбата Вукомерц во Загреб, кои протестираа заради нарушената безбедносна ситуација. Тие жестоко...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com