Таг: барање мицкоски

Христијан Мицкоски бара да се обрати пред пратениците во Собрание на...

Координаторот на пратеничката група на опозициската ВМРО ДПМНЕ, Драган Данев, го прочита барањето на неговиот лидер Христијан Мицкоски, да се обрати пред пратениците кои...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com