Таг: бариќ

Србија: Ги убил синот,сопругата и шурата, ја ранил снаата , па...

  Во српското село Барич крај Голубац, Божидар Д.(77) заради кавга за тв антена извршил троструко убиство, а потоа се самоубил во дворот од селската...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com