Таг: Бања Лука

Началникот на Клиника за анестезија во Бања Лука уапсен поради сексуална...

Уапсениот Дарко Голиќ, началник на Клиника за анестезија и реанимација во Бања Лука, денеска беше изведен пред јавен обвинител по апсењето поради...

Во Бања Лука со метални прачки е претепан новинарот Владимир Ковачевиќ

Новинарот на бјелинската БН ТВ  во Република Српска, Владимир Ковачевиќ, синоќа враќајќи се дома од работа во Бања Лука, бил пречекан од две лица...

Македонија и Албанија го откажале учеството на конференција за Балканот заради...

Вицепремиерот задолжен за европски прашања во Владата на РМ, Бујар Османи, го откажал учеството на нашата земја на конференција посветена на Западен Балкан во...

Цеца ги скара политичките партии во РС заради возење со владиниот...

Српската фолк пејачка, Светлана Ражњатовиќ-Цеца, е во фокусот на вниманието во балканските медиуми заради тоа што владиниот хеликоптер, по наредба на претседателот на Република...

БиХ: Грујичиќ прогласи победа во Сребреница

Избирачките места на локалниte избори во Босна и Херцеговина се затворија во 19 часот. Граѓаните на БиХ избираа градоначалници и началници на градови...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com