Таг: бгнес

Димитриевски по интервјуто на Заев: Во ЕУ само како достоинствени Македонци...

Не стивнуваат реакциите по вчерашното скандалозно интервју на премиерот Зоран Заев, за бугарската агенција БГНЕС. Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски, испровоциран...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com