Таг: бега

Мукоски бега од новинарите и негира дека ги отворил вратите за...

Крсто Мукоски, еден од пратеници на ВМРО-ДПМНЕ, кој според очевидците на 27 април вечерта ја отворил вратата на Собранието за да влезат демонстрантите, негира...

Груевски пак не дојде да сведочи за ,,Пуч”

Главниот сведок во судскиот процес ,,Пуч" Никола Груевски повторно не дојде на судското рочиште да сведочи за обвинителството по наводите за насилно уривање на...

Владимир Талески бега од новинари

Битолскиот градоначалник Владимир Талески, денеска одби да одговари на новинарски прашања. На прес конференција за спортски настан, што се одржа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com