Таг: бедем

ВМРО ДПМНЕ: Има и други кои мислат на Македонија, нема да...

ВМРО ДПМНЕ излезе со првична реакција по објавувањето на договорот за идна Влада меѓу СДСМ и ДУИ. Тие велат дека во секоја ситуација ќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com