Таг: безбедна

Цистерната со винил хлорид во Охис е безбедна и хемикалијата наскоро...

Во врска со дезинформациите кои деновиве се шират по социјалните мрежи за опасноста од цистерната во која што е складиран отпаден винил...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com