Таг: без возачи

ВИДЕО:Парижани ќе се возат во автобуси без возачи

Во Париз се воведени пробни автобуси кои немаат возачи. АП јавува дека тие се уште се тестираат, но дека сериозно се работи на развојот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com