Таг: без корона тест

Од денеска во Србија се влегува без негативен тест за коронавирус

Во соседна Србија од денеска се отвораат границите за сите патници и тоа без негативен тест за коронавирус. Вака...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com