Таг: без ограничувања

Од утре (26 јуни) слободен влез на сите гранични премини без...

Владата на Република Северна Македонија ја усвои препораката на Комисијата за заразни болести за отворање на сите гранични премини за движење на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com