Таг: без ПЦР тест

Од 12 октомври државјаните на Македонија, Србија, Косово, Црна Гора и...

Врз основа на координацијата со министерствата за здравство од регионот, Владата на Република Северна Македонија на денешната 9-та седница донесе одлука да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com