Таг: без ресор

Заев најави дека ќе ги укине кабинетите на 7 министри без...

Ќе градиме уште поотчетна и потранспарентна Влада која ќе работи за народот, за унапредување на правата на сите граѓани, порача вечерва претседателот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com