Таг: без тестирање

Ковид позитивните што се лечат во домашни услови ќе се сметаат...

Од денеска e во функција новиот алгоритам за оздравување на пациенти заболени со КОВИД-19. Новиот алгоритам се однесува на пациентите на домашно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com