Таг: без тест

Министерот Филипче најави влез во државата без тестови и задолжителен карантин

Во синоќешното издание на „КликПлус“ на ТВ21, министерот за здравство Венко Филипче најави отворање на границите без тестови и карантин.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com