Таг: бекатон коцки

Срам! Штипјанец застана и си натовари коцки од тротоарот што се...

Градоначалникот на Штип, Благој Бочварски, објави видео направено од граѓанин очевидец на дрска кражба на бекатон коцки со кои се поплочува тротоарот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com