Таг: белгиска премиерка

Здравствените работници ѝ свртеа грб на белгиската премиерка која дојде да...

Премиерката Софи Вилмс вчера при официјалната посета во болницата „Свети Петар“ во Брисел, наиде на студен прием од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com