Таг: белград на вода

Најскапиот стан во Белград продаден за 9.013 евра по квадрат или...

Станбениот простор во Белград достигнува вртоглави цени. Според последните статистички податоци во комплексот ,,Белград на вода“ квадратен метар...

,,Белград на вода“ ќе биде најмодерна населба на Балканот(видео)

Заменик градоначалникот на Белград, Горан Весиќ, со автомобил се прошета до местото во градот од каде најдобро се гледа целиот проект ,,Белград...

Двајца работници загинаа по пад од 22 кат на зграда од...

Двајца работници на зграда од проектот ,,Белград на вода“ загинаа откако паднаа од 22 кат. Загинатите паднале откако се скршила дрвената конструкција која се...

ВИДЕО:Во Белград уништена бомба од 500 килограми од Втора светска...

Во Белград на едно од градилиштата на проектот ,,Белград на вода“ е уништена бомба од Втора светска војна, која пред два дена беше пронајдена...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com