Таг: бенд

Некои од изведувачите потпишале, но не знаеле дека ќе настапуваат за...

Некои од изведувачите кои ќе настапат на прославата организирана од Влада на РМ, а по повод поканите за преговори за членство во НАТО и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com