Таг: бензински

Кафетериите на бензинските пумпи ново собиралиште за граѓаните

Откако Владата ги затвори сите ресторани и кафулиња поради спречување на ширење на опасниот и заразен коронавирус, дел од граѓаните се снајдоа.

Шилегов: Господине Груевски вашиот братучед Мијалков купи неколку бензински пумпи

Пратеникот на СДСМ Петре Шилегов од собраниската говорница ги повика пратениците од ВМРО ДПМНЕ да престанат да ги штитат криминалите на високи функционери од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com