Таг: бенон

Разбеснетиот Трамп(видео)

Еден ден пред новата Твитер преписка на американскиот Претседател Доналд Трамп, во кои својот претходник го обвини дека го прислушвал, прописно ја ,,изрибал“ својата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com