Таг: Бентли

Тројца уапсени во Белград заради загрозување на безбедноста на Вучиќ

Три лица се уапсени вчера наутро, откако со возило марка ,,Бентли“ налетале на колоната возила во која бил српскиот претседател Александар Вучиќ, објави Политика. Според...

Спектакл во „Градот на светлината“

Од 1 до 16 октомври во француската престолнина ќе се одржи најголемиот авто-салон на светот „Париз мото-шоу 2016“. Пред две години Салонот за автомобили...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com