Таг: бетмен велит

,,Бидете спремни“-им порача Бетмен Велит на следбениците, се вели ,,подготвени“ одговори...

Ова е пораката на еден од организаторите на секојдневните протести, како што велат, за одбрана на унитарноста на Македонија Богдан Илиевски, познат како Бетмен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com