Таг: бетон

На српско-унгарската граница пронајдени мигранти во мешалка за бетон

На граничниот премин Хоргош на српско-унгарската граница, царинарниците останаа вчудовидени од глетката. Открија 3 мигранти скриени во камион мешалка...

Во Ромското маало во Кочани веднаш беше разграбан тазе бетонираниот дел...

Верувале или не, тукушто поставениот свеж бетон на дел од улица во Кочани беше веднаш разграбан од локалните жители и ставен пред...

ВИДЕО: Босанец со глава искрши 111 бетонски блокови

Младиот босански таеквондо шампион Керим Ахметспахиќ постави нов светски рекорд и истовремено влезе во Гинисовата книга на рекорди откако со глава успеа да искрши...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com