Таг: бизарна

Бизарна смрт пред домот на кумановскиот градоначалник

Резултатите од обдукцијата на телото на 55- годишниот Кирчо Тодоровски кој утрово беше најден мртов во станбена зграда во Куманово, ќе откријат дали самиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com