Таг: бизнис

Мицкоски: Камионите на Вице Заев, братот на премиерот Заев, возат јаглен...

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, објави дека братот на премиерот Зоран Заев, Вице, добил милионски бизнис сио РЕК Битола. Тој објави видео снимка...

ВИДЕО:Николовски презентираше документи за нафтениот бизнис на синот на Мијалков

Пратениците Дамјан Манчевски и Љупчо Николовски, на денешното продолжение на конститутивната седница на Собранието на Република Македонија, презентираа докази за причините поради кои пратениците...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com