Таг: билборди

Агим Нухиу го промовира МВР како заеднички дом за сите

  МВР денеска информира дека Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу промовирал кампања преку повеќејазични билборди за полицијата како заеднички дом за сите. Во соопштението се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com