Таг: билд

450 станари во карантин во Германија затоа што две семејства не...

Во градот Гревенброх кој се наоѓа меѓу Дизелдорф и Менхенгладбах, неколку станбени објекти се во целосна изолација поради две четиричлени семејства...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com