Таг: бил гејтс

Српски свештеник во молитва пред Собрание на РС ги проколнува 5Г,...

Доктор на богословски науки, свештеникот на СПЦ, Никодим Богосављевиќ, на еден од секојдневните собири на ултрадесничарско движење предводено од досегашниот пратеник, Мирослав...

Бил Гејтс за чипирањето и теориите на заговор-,,Тоа е толку глупаво“…

Милијардерот и еден од најбогатите луѓе во светот, Бил Гејтс, не сака да ги коментира бројните теории на заговор дека тој сака...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com