Таг: близначиња

Фото:Ова се близначињата што ги уби таткото-македонски почесен конзул во Шпанија

Полицијата во Кејп Таун во Јужна Африка соопшти дека  е уапсен почесниот конзул на Македонија во Барселона, Марио Сезар Деус Јела за убиство на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com