Таг: бобан

Во тензична атмосфера и протести се одржува судењето за прегазувањето на...

Со транспаренти  „Ако Бобан е луд и ние ќе полудиме“, „Националист“ и „Кукавица“, поголема група граѓани организирани од граѓанското здружение „Зери“ (Глас), денеска протестираа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com