Таг: богати

Падот на Шарапова

Руската тенисерка Марија Шарапова падна на 88 место на листата на 100 најбогати луѓе во светот креирана од светски познатиот економски магазин ,,Форбс''. Пред...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com