Таг: божикно послание

Археипоскопот г.г. Стефан за Божик:Отуѓувањето од Бога значи духовна смрт и...

За христијанскиот празник Божик, раѓањето на Исус Христос, археипископот на МПЦ ОА, г.г. Стефан, упати божикно послание:

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com