Таг: боксери

По тринеделно патешествие боксерите Љама и Јаневски вратени во Македонија

Нашите сениорски репрезентативци во бокс, Јасин Љама и Гоце Јанески, доцна вчера преку Софија се вратија во Македонија откако 19 дена беа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com