Таг: болен

Осомничениот за ,,Тврдина“ виден во МВР, но не се појави на...

Уште едно одложување на судското  рочиште за случајот „Тврдина 2”, кое за денеска беше закажано во скопскиот Кривичен суд. Одбраната на Горан Грујевски,  поранешен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com