Таг: болничар

Ковид болни пациенти не сакаат да носат маски и тепаат медицински...

Завчера во Клинички центар во Скопје се случил сериозен инцидент предизвикан од двајца ковид позитивни пациенти и негови другари.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com