Таг: бомбардери приземјен

Агресивен патник предизвика тепачка во авион по што беше приземјен со...

Во патнички авион на релација Абу Даби- Амстердам дошло до инцидент кога 29 годишен Американец станал агресивен и предизвикал тепачка. Заради ова холандските власти испратиле...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com