Таг: бонуси

На Бонева и на Срцев не им требале парите за свеќи...

Сашо Срцев, член на ДИК од ВМРО-ДПМНЕ, вели дека е изненаден од посочувањето со прст на комисијата како за школски пример на корупција од страна...

ДИК и лани си делел бонуси од 4.000 евра за незавршена...

Минатата година Државната изборна комисија, согласно со Пржинскиот договор постигнат меѓу четирите најголеми партии, уште пред да почнат да работат на  прочистување на  списокот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com