Таг: бонус

Членовите на ДИК едногласно си изгласале бонус плата за локалните избори

Амбасадорот на САД Џес Бејли, денеска на предавање на Факултетот за безбедност-Скопје посветено на борбата против корупцијата посочи пример со кој ги доведува во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com