Таг: борис змејковски

Змејковски повика да се одбранат бастионите на ВМРО ДПМНЕ

 Борис Змeјковски- еден од основачите на ВМРО-ДПМНЕ и прв генерален секретар на партијата, упати отворено писмо до членството и повика на ,,одбрана на бастионите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com