Таг: борко стефановиќ

Уапсени дел од напаѓачите на претепаниот Борко Стефановиќ(видео)

Српската полиција упаси двајца од напаѓачите на лидерот на Левица на Србија, Борко Стефановиќ, кој беше претепан со дрвени палки пред митинг во Крушевац. Стефановиќ...

На трибина во Крушевац претепан лидерот на Левица на Србија Борко...

Лидерот на Левица на Србија, Борко Стефановиќ, вечерва е нападнат од неколку мажи, најверојатно седум на број,  со фантомки и претепан со дрвени палки...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com