Таг: борна ќориќ

Корона дебакл, кондицискиот тренер и тенисерот Борна Ќориќ позитивни на Ковид...

Тенискиот турнир Адриа Тур, во организација на Новак Ѓоковиќ, наместо спектакуларно финале, доживеа корона дебакл. По Бугаринот Григор Димитров,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com