Таг: борјан јовановски

Макфакс: Зошто човекот од доверба на Груевски стана кадар на владата...

  Човек од доверба на Груевски, истрошен кадар, лесно менува партиски дресови – ова се само дел од коментарите што ги упатуваат политичари, амбасадори, активисти...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com