Таг: бос

Еди Рама во летната резиденција пречекува гости бос и во бермуди

Новинарот на престижната европска телевизиска мрежа „Euronews“, Џек Парок, објави заедничка фотографија со албанскиот премиер Еди Рама, направена за време на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com