Таг: бошко нелкоски

Поранешен функционер на ВМРО ДПМНЕ сменет поради проневера на ЕУ фондови...

Компанијата Нелкоски органик фуд ДООЕЛ од Струга, е добитник на еден од грантовите што ги подели неодамна Фонд за иновации, во износ од 110.000...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com